Preskočiť na obsah
VOKUMER SK

Stavebníctvo

VOKUMER SK s.r.o.

Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Sídlo
Vrútky
Od roku
2017
IČO
51 189 305

VOKUMER SK

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Fínska 4415/48, 038 61 Vrútky
Na trhu od
14. novembra 2017
IČO
51 189 305
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Firma v číslach

8
rokov na trhu
2017
rok vzniku
7
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte VOKUMER SK

VOKUMER SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Fínska 4415/48, 038 61 Vrútky. Zapísaná je od 14. novembra 2017 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet činnosti tvorí 7 položiek, napríklad vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo, uskutočňovanie stavieb a ich zmien a prenájom hnuteľných vecí.

Základné údaje

Obchodné meno
VOKUMER SK s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
51 189 305
DIČ
2120629016
Dátum vzniku
14. novembra 2017
Sídlo
Fínska 4415/48, 038 61 Vrútky
Obchodný register
Okresný súd Žilina, oddiel Sro, vložka č. 68879/L
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa VOKUMER SK zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.

  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Prenájom hnuteľných vecí

  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov

Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli VOKUMER SK s.r.o.?

Sídlo je na adrese Fínska 4415/48, 038 61 Vrútky.

Čím sa VOKUMER SK s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prenájom hnuteľných vecí; poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla.

Aké je IČO – VOKUMER SK s.r.o.?

IČO je 51 189 305, DIČ 2120629016.

Kedy vznikla VOKUMER SK s.r.o.?

Vznik: 14. novembra 2017. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Fínska 4415/48 038 61 Vrútky

Registrový súd: Okresný súd Žilina

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre VOKUMER SK s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese vokumer-sk.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.